Kurumsal

Kalfasan

Teknik Çözüm Ortağınız

Kalfasan Isıtma Soğutma Cihazları Ltd. Şti. olarak bugün 3500 m2 kapalı toplam 5000 m2 alanda hava kanalı imalatı yanı sıra bu konuda yardımcı ekipmanların bulunduğu bir yapı ile sektörel hizmet vermekteyiz. Sektördeki gelişmeleri takip eden ve sürekli eğitilen insan kaynağı ile hizmet sunma gayretindeyiz. Üretimimizde Mühendislik anlayış ve estetiği ile bütünleşmiş bir üretim yapılmaktadır.
kurumsal Kurumsal kalfasan

Misyonumuz:

İnsan ve doğanın en temel hakkı olan temiz havanın sağlanması için çevreye ve topluma, duyarlı, müşterilerimizin doğru tespit edilmiş ihtiyaçları doğrultusunda, günün teknolojilerine uygun, güvenilir, rekabetçi ürün ve hizmetler üretmek. Sektörün gelişimine ve dönüşümüne katkı sağlamak bununla birlikte  örnek endüstriyel tesisler, ısı merkezleri ve havalandırma tesislerini oluşturmak.

Vizyonumuz:

Hizmet ürettiğimiz tüm mekanlarda, temiz havayı sağlamak, sağlıklı iklimlendirme çözümlerini sunmak, güncel teknolojileri kullanarak yeni ürünler ve hizmetler geliştirmek, tüm üretim aşamalarında çevre dostu hizmetler üretmektir.
kurumsal Kurumsal kalfasan
Başarı Oranlarımız
Müşteri Memnuniyeti
Teknik Destek
Teknik Çözüm
Üretim Başarısı

Teknik Ekibimiz

kurumsal Kurumsal team 041
Helen Gerald
kurumsal Kurumsal team 021
John Alfred
kurumsal Kurumsal team 011
Sophie Jade

Kariyerinizde Bizimle Yükselmek İsterseniz, Sizi Ekibimizde Görmekten Memnun Olacağız.

İş Başvuru Formu

0
Tamamlanan Proje
0
Kurumsal Müşterilerimiz
0
Başarı Oranı
0
Müşteri Memnuniyeti
×

Merhaba!

Whatsapp'ta sohbet etmek veya bize bir e-posta göndermek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın info@kalfasan.com.tr

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?